Artykuły

Światowe trendy i nowe technologie w medycynie

Medycyna estetyczna

Jett Plasma

Jett Plasma – skuteczny zabieg na rozstępy i blizny oraz lifting twarzy

Zbliżająca się wiosna sprzyja zainteresowaniu własnym wyglądem oraz estetyką miejsc, skrywanych zimą pod ubraniem. Na szczególną uwagę zasługują nogi, a zwłaszcza uda i pośladki, jak również brzuch. To one bowiem zostają odsłonięte podczas plażowego opalania oraz wizyt na basenie. Jeśli wspomniane obszary ciała stanowią Twoją słabą stronę i odczuwasz przygnębienie, myśląc o nadchodzącym lecie z pewnością zainteresuje Cię informacja, że możesz skutecznie i szybko poprawić swój wygląd. Nowoczesna technologia, wykorzystywana w zabiegu Jett Plasma w efektywny i bezbolesny umożliwi zredukowanie rozstępów oraz blizn. Poniżej krótka charakterystyka tego zabiegu.

Czym jest i jak działa Jett Plasma?

Wspomniany zabieg opiera się na oddziaływaniu na skórę ładunkiem elektrycznym. Wywoływany efekt najłatwiej porównać do wyładowań charakterystycznych dla uderzenia pioruna – warto wspomnieć, że w fachowej nomenklaturze omawiany zabieg nazywany jest fulguracją prądem stałym a określenie to nawiązuje do łacińskiego fulgur, oznaczającego piorun.

Generalizując, można stwierdzić że wyładowanie elektryczne ogrzewa wybrane fragmenty skóry i skutecznie usuwa niedoskonałości, w tym wspomniane rozstępy oraz blizny.

Jak przebiega zabieg Jett Plasma?

Przed przystąpieniem do zabiegu właściwego skóra zostaje pokryta warstwą żelu przewodzącego prąd, w indywidualnych przypadkach może również zostać znieczulona. Procedura niwelowania rozstępów oraz blizn opiera się na prowadzeniu odpowiednio dobranej głowicy po wskazanych obszarach ciała.

Podczas zabiegu prąd oddziałujący na skórę zwiększa jej napięcie, co skutkuje widocznym efektem jej wzmocnienia oraz wygładzenia. W przypadku blizn głowica pozostaje oddalona od powierzchni skóry, co z kolei wywołuje efekt wyładowania iskrowego – dzięki tej procedurze naskórek utlenia się i brązowieje, a skutkiem staje się likwidacja niechcianych niedoskonałości.

Cały zabieg trwa maksymalnie czterdzieści minut i nie powinien wywoływać bólu ani dyskomfortu. Może być powtarzany w określonych odstępach czasu, jeśli istnieje podobna potrzeba.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu?

Z pewnością czynnikiem motywującym do poddania się zabiegowi Jett Plasma jest jego wysoka i natychmiastowa skuteczność. Efekty widoczne są bowiem bezpośrednio po jego wykonaniu, a rekonwalescencja ogranicza się do zachowania ostrożności i niekorzystania z solarium, sauny oraz unikania ekspozycji na słońce. Warto również zrezygnować ze stosowania kremów i balsamów na poddany zabiegowi obszar skóry.

Wobec powyższych informacji wydaje się, że nowoczesny zabieg Jett Plasma to zachęcająca alternatywa, skutecznie likwidująca nieestetyczne blizny oraz rozstępy. Z Jett Plasma odzyskasz piękny wygląd na letnie plażowanie.

Gdzie wykonać zabieg usuwania blizn, rozstępów oraz lifting twarzy urządzeniem Jett Plasma?

Źródło wiedzy: Kriocentrum – Warszawa, Józefów

https://www.kriocentrum.com/oferta/jett-plasma/

Inne polecane artykuły:

Medycyna estetyczna

Zabiegi medycyny estetycznej w Warszawie

Medycyna estetyczna Warszawa Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. To rozwój nowoczesnej technologii, sprzętu oraz coraz bogatsza wiedza w tej materii, pozwalają w bezpieczny i skuteczny sposób rozprawić się z…

więcej

Medycyna estetyczna

Komórki macierzyste medycyną XXI wieku

Komórki macierzyste są najbardziej pierwotnymi komórkami, które tworzą strukturę organizmu. Ich cechy są tak unikatowe, że terapia z ich zastosowaniem nazywana jest „medycyną XXI wieku”. Skąd się biorą komórki macierzyste? Ze względu na pochodzenie komórek macierzystych, wyróżnia się…

więcej

Medycyna estetyczna

WYPEŁNIACZE SKÓRNE

Policzki, które niegdyś były pełne i młodzieńcze, mogą z czasem tracić objętość i elastyczność w wyniku utraty podskórnej tkanki tłuszczowej na twarzy. Jest to częste zjawisko i naturalna część procesu starzenia, przez co wyglądamy i czujemy się znacznie starsi,…

więcej