Zabiegi

Sprawdzone i skuteczne zabiegi medycyny estetycznej w Warszawie

Ginekologia estetyczna

Powiększanie punktu G, czyli zastrzyk orgazmu

Nowoczesna medycyna estetyczna oferuje kobietom nie tylko zabiegi upiększające, ale również od niedawna w naszym kraju dostępny jest tzw. „zastrzyk orgazmu”, czyli zabiegowe powiększenie punktu G.

Co to jest punkt G ?

Punkt Gräfenberga, potocznie Punkt G – ten niewielki, mocno unerwiony obszar znajduje się na przedniej ścianie pochwy, około 5 cm od jej wejścia. Jest uważany jest za najbardziej erogenne miejsce w ciele kobiety.

Jaki jest efekt zabiegu powiększenia punktu G ?

Jego powiększenie powoduje intensyfikację doznań seksualnych – proponujemy augmentację Punktu G kwasem hialuronowym. Zabieg powiększania punktu G jest nieinwazyjny i bezpieczny. Polega on na wstrzyknięciu usieciowionego kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsce na ściance pochwy. Lekarz obstrzykuje kwasem okolice punktu G, który pod jego wpływem powiększa się i ujędrnia

Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z lekarzem, który oceni stan zdrowia pacjentki oraz wyjaśni przebieg zabiegu. Ważne jest także wykonanie badań cytologicznych i morfologii.

Czas zabiegu ?

Powiększenie punktu G trwa około dwudziestu minut, a pacjentka bezpośrednio po zabiegu może wrócić do domu, oraz codziennych czynności, a także po kilku godzinach może współżyć z partnerem.

Przeciwskazania:

  • miesiączka
  • ciąża
  • infekcja stref intymnych

 

Polecane kliniki: