Artykuły

Światowe trendy i nowe technologie w medycynie

Medycyna estetyczna

HIFU Ultraformer III

Ultraformer III to prawdziwa ewolucja w niechirurgicznym napinaniu skóry. Jeśli szukasz ujędrnienia skóry po ciąży, po utracie wagi lub po prostu ze względu na proces starzenia, to nasz zabieg może być dla Ciebie idealny.

To urządzenie ultrasonograficzne o wysokiej intensywności (HIFU) wykonuje tę samą procedurę, co chirurg kosmetyczny, ale bez skalpela i związanego z tym przestoju. Ultraformer III to również znacznie wygodniejsza alternatywa dla leczenia Ultherapy, ale równie skuteczna.

Zabieg trwa od 30 do 60 minut i nie powoduje przestojów, powodując jedynie lekkie zaczerwienienie.

Ultraformer III działa na mięśnie powięzi (SMAS) głęboko pod skórą. Zamiast operacji, Ultraformer wykorzystuje technologię ultradźwiękową do wypromieniowywania energii do warstwy SMAS, która napina, podnosi i ujędrnia skórę. Co więcej, zabieg trwa niecałą godzinę, a wyniki są widoczne natychmiast, a poprawa jest widoczna nawet do 9 miesięcy, gdy kolagen jest odnawiany.

Cztery wkłady o różnej głębokości bezpośrednio przekazują energię ultradźwiękową do wielu warstw leczonego obszaru, aby wywołać odnowę kolagenu dla uzyskania jędrniejszej, młodszej cery; podczas gdy technologia MMFU (mikro-makro skupione ultradźwięki) przenosi równomierny rozkład energii ultradźwiękowej do tkanki podskórnej, stosując skupione ultradźwięki o dużym natężeniu w temperaturach 65-75 ° C.

Powoduje to mikro-koagulację i mikro-redukcję tkanki tłuszczowej podskórnej, co w efekcie daje pożądany lifting. Lekarz ocenia stan skóry i stosuje odpowiednią głębokość dla każdego obszaru zabiegowego.

Technologia ultradźwiękowa jest całkowicie bezpieczna i jest stosowana w medycynie od dziesięcioleci; działa poprzez kurczenie i skracanie włókien mięśniowych, co powoduje efekt liftingu i napięcia.

CO MOŻEMY LECZYĆ UJĘDRNIANIEM HIFU:

  • Brzuch
  • Ramiona
  • Kolana

Czy zabieg jest bolesny?

Ultraformer III został nazwany wygodną alternatywą dla chirurgii i Ultherapy. Dzięki unikalnie zaprojektowanemu systemowi głowic klienci często odczuwają minimalny dyskomfort podczas zabiegu. Wszelkie nieprzyjemne doznania zwykle ustępują natychmiast po zabiegu.

Po zabiegu

W bardzo rzadkich przypadkach może wystąpić lekkie zaczerwienienie przez kilka godzin po zabiegu oraz obrzęk lub mrowienie w okolicy zabiegowej do kilku tygodni. Na leczonych obszarach mogą również wystąpić siniaki i drętwienie, ale powinno to ustąpić 2-4 tygodnie po zabiegu.

Inne polecane artykuły: